O naszym zespole

ESSAteam to zespół doświadczonych programistów, specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych.

Misja i wizja naszej firmy

Misja:

Dążymy do unowocześnienia technologicznego na terenie całego kraju. Chcemy, aby biznes każdego z Polaków funkcjonował nie tylko offline, ale także w Internecie.

Wizja:

Pragniemy, aby ESSAteam była bramą do cyfrowego sukcesu przedsiębiorstw. Dostarczamy aplikacje webowe i mobilne oraz budujemy niezawodne sieci lokalne, aby marki mogły czerpać korzyści z rosnącej informatyzacji i technologicznego postępu. Nasza wizja skupia się na uczynieniu technologii intuicyjną i dostępną dla każdego.

Jesteśmy polską firmą

Siedziba ESSAteam mieści się w Katowicach. Nasz zespół tworzą pracownicy pochodzący z całej konurbacji górnośląskiej. Zapraszamy do kontaktu niezależnie od Twojej lokalizacji. Charakter naszych usług sprawia, że jesteśmy w stanie obsługiwać firmy w całej Polsce.

Dlaczego ESSAteam?

Efficient

Wyraz Efficient możemy przetłumaczyć jako wydajny lub skuteczny. Idealnie definiuje tworzone przez nas strony oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie ich powstawania.

Efficient

Software

Oprogramowanie dziś jest już nieodłączną częścią naszego życia. Używając jakiekolwiek urządzenia elektronicznego, masz kontakt z oprogramowaniem. ESSAteam zajmuje się tworzeniem udogodnień, aby ułatwiać korzystanie z niego.

Software

Solutions

Solutions, czyli rozwiązania. Skupiamy się na tym, aby błyskawicznie rozwiązywać problemy naszych Klientów. Ułatwianie im funkcjonowania jest dla nas najważniejsze.

Solutions

Agency

Agency, czyli agencja. Chcemy, aby każdy z naszych kontrahentów czuł się częścią naszego zespołu. Prowadzi to do zwiększenia efektywności działań oczekiwanych przez klientów.

Agency

Nasze umięjętności

Szerokie spektrum języków, w których programujemy, pozwala nam na dobór najlepiej dopasowanych narzędzi do stworzenia Twojej strony. Nasi Backend Developerzy odpowiadają za wszystkie akcje na Twojej stronie wykonane po stronie serwera. Nasi Frontend Developerzy odpowiadają zaś za wygląd Twojej strony oraz akcje wykonane w serwisie przez użytkowników. Bazy danych to technologie odpowiadające za przechowywanie danych Twojego serwisu.

Next.js
TypeScript
Flask
Python
PHP
HTML
CSS
Bootstrap
Tailwind CSS
JavaScript
React
MySQL
SQLite

Nasz zespół

Wojtek Figiel

Wojtek Figiel

Chief Executive Officer

Adam Lorkiewicz

Adam Lorkiewicz

Chief Technology Officer

Adam Ilnicki

Adam Ilnicki

Chief Marketing Officer

Ufają nam