O naszym zespole

ESSAteam to zespół doświadczonych programistów, specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych.

Jesteśmy polską firmą

Siedziba ESSAteam mieści się w Katowicach. Nasz zespół tworzą pracownicy pochodzący z całej konurbacji górnośląskiej. Zapraszamy do kontaktu niezależnie od Twojej lokalizacji. Charakter naszych usług sprawia, że jesteśmy w stanie obsługiwać firmy w całej Polsce.

Dlaczego ESSA?

Efficient

Wyraz Efficient możemy przetłumaczyć jako wydajny lub skuteczny. Idealnie definiuje tworzone przez nas strony oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie ich powstawania.

Efficient

Software

Oprogramowanie dziś jest już nieodłączną częścią naszego życia. Używając jakiekolwiek urządzenia elektronicznego, masz kontakt z oprogramowaniem. ESSAteam zajmuje się tworzeniem udogodnień, aby ułatwiać korzystanie z niego.

Software

Solutions

Solutions, czyli rozwiązania. Skupiamy się na tym, aby błyskawicznie rozwiązywać problemy naszych Klientów. Ułatwianie im funkcjonowania jest dla nas najważniejsze.

Solutions

Agency

Agency, czyli agencja. Chcemy, aby każdy z naszych kontrahentów czuł się częścią naszego zespołu. Prowadzi to do zwiększenia efektywności działań oczekiwanych przez klientów.

Agency

Nasze umięjętności

Szerokie spektrum języków, w których programujemy, pozwala nam na dobór najlepiej dopasowanych narzędzi do stworzenia Twojej strony. Nasi Backend Developer odpowiada za wszystkie akcje na Twojej stronie wykonane po stronie serwera. Nasz Frontend Developer odpowiada zaś za wygląd Twojej strony oraz akcje wykonane w serwisie przez użytkowników. Bazy danych to technologie odpowiadające za przechowywanie danych Twojego serwisu.

Flask
Python
PHP
HTML
CSS
Bootstrap 5
Tailwind CSS
JavaScript
mySQL
SQLite

Nasz zespół

Wojtek Figiel

Chief Executive Officer

Adam Lorkiewicz

Chief Technology Officer

Adam Ilnicki

Chief Marketing Officer

Ufają nam