siedziba

Numer telefonu:
507-899-588
514-548-177

Adres e-mail:
biuro@essateam.pl

Formularz kontaktowy

Podaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12h

Ewentualne uwagi
Preferowana forma kontaktu*
* Pole obowiązkowe

Kontakt osobisty

Wolisz personalne podejście do Twojej strony? Skontaktuj się z jednym z nas.

O mnie

Najbardziej charyzmatyczna część naszego zespołu. Jest człowiekiem, który wobec chwilowego wszechobecnego poczucia beznadziei potrafi momentalnie zebrać się w sobie, przy okazji motywując do działania swoich współpracowników. W spółkę wkłada całe swoje serce, co widać na każdym kroku - mając głowę pełną świeżych pomysłów, nie stroni od podsuwania ich reszcie zespołu. W wolnych chwilach pasjonuje się bieganiem oraz piłką nożną. W naszej spółce pełni rolę programisty front-end, a poza monitorem, jako pracownik biura księgowego, pilnie czuwa nad jej sprawami finansowymi.

Zdjęcie

Jarosław Szombara
jaroslaw.szombara@essateam.pl

O mnie

Dusza myśliciela, najbardziej stonowany element zespołu ESSAteam. Od dziecka interesuje się pisaniem tekstów, obróbką zdjęć oraz tworzeniem projektów graficznych - zajmuje się tym od lat, dotychczas z pasji. Poza wspomnianymi ciągotami do grafiki interesuje się także dziennikarstwem, szeroko pojętą sztuką, a także psychologią. Lata pracy w handlu (m.in. dla Apple) nauczyły go otwartości i personalnego podejścia do każdej osoby, z którą przyjdzie mu współpracować. Człowiek o złotym sercu, którym chętnie dzieli się z innymi. W spółce odpowiada za kwestie graficzne oraz wizerunkowe.

O mnie

Prawdziwa dusza towarzystwa, będąca zarazem potężnym matematycznym mózgiem. Otwarty i ciągle poszukujący nowych wrażeń. Pasjonat informatyki od lat pasjonujący się kodem. Aktywny styl życia również nie jest mu obcy - od dziecięcych lat pasjonował się pływaniem, jazdą na rowerze oraz sportami drużynowymi. Ostatnimi czasy jego serce skradła deskorolka. Jest szczery, rzetelny, a poznawanie nowych osób przychodzi mu z łatwością, dzięki czemu spełnia wszelkie możliwe kryteria wzorowego współpracownika. W spółce odpowiada za programowanie back-end.